Vefat Eden Müşterinin Hesabı

Öncelikle başınız sağ olsun. Sevdiğiniz birini veya akrabanızı kaybettiğinizde, vefat eden müşterilerimizin yakınlarına destek veren ekibimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Bu ekip, hesabı kapatmak için tek iletişim noktanız olacaktır.

Lütfen ölüm sertifikasının onaylı bir kopyasını bir e-postaya ekleyin ve documents@amazon.com.tr adresine kapatılan hesabın e-posta adresiyle birlikte iletin. Bu, doğru hesap üzerinde işlem gerçekleştirdiğimizden ve hesap bilgilerinin yalnızca yetkili kişilere verildiğinden emin olmamız için gereklidir.

Bir Amazon.com.tr hesabınız varsa ve herhangi bir hediye çekinin sizin hesabınıza aktarılmasını istiyorsanız, lütfen Amazon.com.tr hesabınızla ilişkili e-posta adresini ve son alışverişinizin bilgisini bize gönderin. Hediye çeklerini almaya uygun olduğunuzdan emin olmamız gerekebilir. Bu nedenle veraset ilamında adınız geçmiyorsa, lütfen bize vefat eden yakınınızla aranızdaki ilişkiyi ispatlayabilecek bir belge gönderin.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.