Daha fazla çözüm bulun

Ön Sipariş Fiyat Garantisi Hakkında

Henüz piyasaya sürülmemiş ürünlerin Amazon.com.tr fiyatında, ürünün ön satışa çıkarıldığı fiyat ile ürünün piyasaya sürüldüğü andaki fiyatı arasında bazen değişiklik olabilir.

Ön Sipariş Fiyat Garantisi kapsamındaki bir ürünü ön sipariş ettiğinizde, ürünü sipariş ettiğiniz andan piyasaya sürülme tarihine kadar Amazon.com.tr tarafından sunulan en düşük fiyatı ödersiniz.

Alışverişi tamamlarken sipariş özetinizde bir Ön Sipariş Fiyat Garantisi mesajı gösterilir. 1-Tık ile sipariş seçeneğini kullanırsanız, Ön Sipariş Fiyat Garantisi otomatik olarak uygulanır.

Ön siparişe uygun bir ürünü ön sipariş ettiğiniz tarihteki fiyatla ürünün piyasaya sürülme tarihi arasında fiyat farkı olması halinde; fiyat farkı tutarının iadesi, ürün kargoya verildiği zaman ödeme yaparken kullandığınız karta iade edilir. Para iade işlemi tamamlandığında size tarih, miktar ve ödeme detayları ile ilgili bir e-posta göndeririz. Onay e-postasını aldıktan sonra Hesabım sayfanızdan para iadesinin son durumunu görebilirsiniz.

Para iadesinin banka tarafından kartınıza yansıtılması 7-10 gün sürebilir. Para iadesi süreleri hakkında ayrıntılı bilgi için Para İadeleri Hakkında Yardım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Şart ve Koşullar

  • Ön Sipariş Fiyat Garantisi, yalnızca Ürün Bilgisi sayfasında Ön Sipariş Fiyat Garantisi ifadesine sahip ürünlerde geçerlidir. Ön Sipariş Fiyat Garantisi olmayan ürünler kapsam dahilinde değildir.
  • Ön Sipariş Fiyat Garantisi sadece www.amazon.com.tr web sitesindeki “Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen” ürünler için geçerlidir.
  • Ön Sipariş Fiyat Garantisi, Amazon.com.tr Pazaryerinde satış yapan üçüncü taraf satıcılar tarafından satılan ürünlerde (veya fiyatlarda) kullanılamaz. Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.it, Amazon.es, Amazon.co.jp, Amazon.ca, Amazon.com.br, Amazon.cn, Amazon.com.mx, Amazon.at veya Amazon.com iştiraklerinde satılan ürünlerde (ya da fiyatlarda) de geçerli değildir.
  • Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları kapsamında Ön Sipariş Fiyat Garantisine yanlış fiyatlandırmalar dahil değildir. Tarafınıza sattığımız ürünler daima Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartlarına tabidir.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.