Daha fazla çözüm bulun

Bitmeden Yakala! Hakkında

Bitmeden Yakala! fırsatı, bir ürüne kısa süreliğine ve sınırlı sayıda uygulanan indirim promosyonudur.

Tüm Bitmeden Yakala! fırsatları Günün Fırsatları sayfasında gösterilir. Bu sayfayı görüntülemek için herhangi bir Amazon.com.tr sayfasındaki arama çubuğunun altında bulunan Günün Fırsatları bağlantısına tıklayın. Bu fırsatlar, promosyon süreleri bitinceye veya tüm promosyon indirimleri kullanılıncaya kadar Amazon.com.tr'de üzerinden sunulur. Müşterilerimiz belirli bir fırsattan yalnızca bir kere yararlanabilir. Detaylı bilgi için lütfen Bitmeden Yakala! Hüküm ve Koşulları sayfasını ziyaret edin.

Bitmeden Yakala! fırsatı sunulduğunda şu bilgileri görürsünüz:

  • Fırsat kapsamındaki ürün
  • Ürünün tüm çeşitleri (örneğin farklı beden veya renkleri)
  • Bitmeden Yakala! fiyatı
  • Promosyon indirimi ve son fiyat
  • Promosyon indirimi mevcutsa "Sepete Ekle" veya "Seçenekleri Gör" (örneğin farklı beden veya renkleri varsa) düğmesi
  • An itibariyle müşterimizin alışveriş sepetinde bulunan veya satın alınan fırsatları yüzde olarak gösteren durum çubuğu
  • Ürünü Alışveriş Sepetinize eklemek ve promosyon indiriminden yararlanmak için kalan süreyi gösteren sayaç

Not: Bir Bitmeden Yakala! fırsatı için geçerli olan promosyon indirimleri diğer müşterilerimiz tarafından tutuluyorsa Bekleme Listesine Katıl düğmesi gösterilir. Promosyon indirimleri diğer müşterilerimizin Alışveriş Sepetindeyse veya diğer müşterilerimiz tarafından bir fırsat ürününü satın almak için kullanıldıysa durum çubuğunda %100 gösterilir. Daha fazla bilgi için Bitmeden Yakala! Bekleme Listesine Katılma hakkındaki yardım sayfamızı inceleyin.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.