Amazon’un Ücretsiz Teslimat Hizmeti Hakkında

En az 50 TL tutarındaki uygun siparişler için ücretsiz standart teslimat seçeneği kullanılabilir.

Özel bir kampanya kapsamında ücretsiz kargo için minimum sipariş tutarı 50 TL’ye düşürülmüştür. Buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Amazon.com.tr'de satılan ürünleri içeren, en az 50 TL tutarındaki siparişler Türkiye'deki uygun tüm teslimat adreslerine ücretsiz standart teslimat seçeneği ile gönderilebilir. Minimum tutarın altında kalan siparişlere 4,90 TL tutarındaki kargo ücreti uygulanır.

Şart ve Koşullar

 • Siparişinizden uygun ürünleri çıkartırsanız ve bu çıkarma işleminden sonra siparişinizin toplam değeri minimum tutarın altında kalırsa, normal teslimat ücretleri uygulanır.
 • Her ürünün gönderim ve paketleme ücreti, Amazon'un standart teslimat ücretleri ve politikalarına göre uygulanır.
 • Genel Amazon.com.tr Şart ve Koşulları geçerlidir.
 • İlk siparişlerde geçerli olan bedava kargo teklifi sadece Standart Teslimat seçeneğinde gereçli olup, Aynı Gün Teslimat ve Ekspres Teslimat seçenekleri için geçerli değildir. Teslimat ücretleri ve süreleri ile alakalı detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
 • Teklif sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerlidir.
 • Teklif sadece Türkiye içerisinde yapılacak olan teslimatlar için geçerlidir.
 • Teklif, Amazon hesabı yaratmış ve daha önce herhangi bir sipariş vermemiş kişiler için geçerlidir. Daha önce Amazon.com.tr tarafından satılan veya satıcı iş ortaklarımız tarafından satılan herhangi bir ürünü satın almış kişiler bu tekliften faydalanamaz.
 • Tekliften sadece bir kez faydalanılabilir. Tekliften faydalanarak verilen siparişlerde, teslimat gerçekleştirilmeden önce siparişin iptal edilmesi durumunda teklif bir sonraki siparişte tekrardan geçerli olacaktır.
 • Teklif başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

Tekliften faydalanmak için:


 1. Sepetinize Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürün/ürünler ekleyin.
 2. Siparişi tamamla bölümüne ilerleyin.
 3. Standart Teslimat seçeneğine tıklayın.
 4. Alışverişinizi tamamlayın.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.