Garantili Teslimat Hüküm ve Koşulları

Garanti koşulları

Garanti teminatını kesinleştirmek için ürün sayfasındaki teslimat tarihinden önce belirtilen ödeme aracınızdan (banka hesabından direkt ödeme veya kredi kartı) başarılı bir ödeme yapılmış olması gerekir. Ödeme garantisi; kredi kartıyla yapılan ürün ödemesi, ürün sayfasında belirtilen süre içinde başarılı şekilde tamamlanmamışsa geçerli değildir.

Sipariş işlemi sırasında garantili hızlı teslimat seçeneği herhangi bir nedenle kullanılamaz duruma gelirse (örneğin, zaman aralığı geçmişse veya bir ürünün stok durumu değişmişse) teslimat garantisi geçersiz olur.

Bir veya ticari adrese yapılan teslimatlarda kargo yetkilisi genelde imza talep eder. İmza alınması gereken alıcıya ulaşılamasa da teslimat garantisi ilk teslimat girişiminde yerine getirilmiş kabul edilir.

Lütfen bir ürünün stok durumunun ürünün tek kopya siparişiyle ilgili olduğunu unutmayın. Yani bir ürünün birden fazla kopyasının talep edildiği siparişlerde tüm ürünler aynı gönderim hızına sahip olamayabilir.

Teslimat ücretlerinin iadesi dışındaki tazminat talepleri hariçtir.


  1. Teslimat garantisi ile gönderim, sadece ürün sayfasındaki veya sipariş özeti sayfasındaki ürünler için geçerlidir. Ürün sayfasındaki açıklamada kargo ve aynı gün teslimat seçeneği gösterilir.
  2. Teslimat garantisi ile gönderim, sadece belirtilen son tarihe kadar; Pazartesi ve Cumartesi günleri arasında geçerlidir. Pazar günleri, bölgesel veya ulusal tatil günlerinde geçerli değildir.
  3. Yalnızca https://www.amazon.com.tr adresinde bulunan ve Amazon.com.tr sitesinde satılan ürünlerde geçerlidir; Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.it, Amazon.co.jp, Amazon.ca veya Amazon.com tarafından yönetilen ve Amazon.com üzerinden ulaşılabilen diğer web sitelerindeki ürünlerde geçerli değildir. Teslimat garantisiyle gönderim, Amazon.com.tr Pazaryerinde veya satış ortaklarımız tarafından satılan ürünler için geçerli değildir.
  4. Garantili teslimat, sadece belirli bölgelerde Aynı Gün (Akşam Teslimat) için uygundur ve Ekspres Teslimat için uygundur.
  5. Mücbir nedenden dolayı veya Amazon.com.tr kontrolünün dışındaki bir nedenden dolayı teslimat mümkün değilse, teslimat garantisi geçerli değildir.
  6. Amazon.com.tr, teslimat garantisini veya hizmetin kendisini istediği zaman değiştirme veya askıya alma hakkını saklı tutar.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.