Amazon Prime Teslimat Ayrıcalıkları

Teslimatınızın hemen yapılmasını istiyorsanız Amazon Prime üyeliğiniz sayesinde farklı kargo ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye'deki Adresler

Teslimat Hızı Amazon Prime Üyelik Ücreti
Ertesi Gün Teslimat Ücretsiz
Ekspres (2 günde) Teslimat Ücretsiz
Bedava, Aynı Gün Teslimat Belirli şehirlerde ve posta kodlarında 50 TL'nin üzerindeki uygun siparişlerde ücretsizdir. Uygun şehirleri ve posta kodlarını burada görebilirsiniz.
Standart Teslimat (4-5 iş günü) Ücretsiz

Not:

  • Yukarıda belirtilen kargo teslimat hızları tüm ürünler veya tüm adresler için sunulmayabilir. Daha fazla bilgi için Amazon Prime Teslimat Avantajları - Uygun Ürünler ve Adresler sayfasına gidin.
  • Sipariş verdiğiniz ürün stokta yoksa veya hemen gönderilemiyorsa, teslimat için belirtilen süre ürün gönderildiğinde başlar. Örneğin; Ekspres (2 Günde) Teslimat seçeneğini belirlediğinizde, ürün gönderildikten sonra size ulaşması iki iş günü sürecektir.
  • Cumartesi veya Pazar teslimat olanağı varsa, bu bilgi ürün bilgileri ve/veya ödeme sayfalarında belirtilir. Yoksa, kargo yöntemlerimiz yalnızca iş günlerini kapsar, hafta sonları veya tatiller süreye dahil edilmez.
  • Ürün bilgileri sayfasında gösterilen son işlem saatini kontrol etmeyi unutmayın.
  • Alışveriş yaparken size en uygun Prime Teslimat seçeneğini ve bilgilerini görmek için hesabınızdaki varsayılan adresin doğru olduğunu kontrol edin. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için Adres Ekleme ve Adresleri Yönetme sayfasına gidin.
  • Bazı durumlarda bir ürün için fazla adet seçilmesi, aynı yerde bu üründen belirtilen sayıda bulunmaması gibi durumlar, ürünün hemen kargoya verilememesine neden olabilir. Bu durumda, Aynı Gün, Ertesi Gün veya Ekspres (2 günde) Teslimat seçeneği gösterilmeyebilir.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.