Kargo Tercihleri Hakkında

Alışveriş Sepeti ile her sipariş verdiğinizde, ürünlerinizi en az sayıda kargoyla gönderilebilecek şekilde gruplamayı veya her ürünü uygun olunca gönderme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimi En Az Sayıda Kargoyla Gönderilebilecek Şekilde Grupla
Siparişiniz mümkün olan en az sayıda teslimat yapılacak şekilde gruplanır. Bunun anlamı ürünlerin stok durumuna bağlı olarak sevkiyatın daha fazla zaman alabileceğidir fakat teslimat başına yalnızca bir kez ücret ödersiniz. Bu seçenek tercih edildiğinde stok durumu Henüz Piyasaya Çıkmadı veya Tedarikçiye Sipariş Verildi olarak belirtilen ürünlerin teslimatlarının gecikebileceğini unutmayın.
Ürünlerimi daha hızlı istiyorum. Temin edildikçe ürünleri gönder (ek ücretlerle)
Stokta olanlardan başlamak kaydıyla temin edildikçe ürünlerinizin sevkiyatı gerçekleştirilir. Siparişinizi hızlı bir şekilde almak istiyorsanız ve tek bir ürünün stok durumundan dolayı teslimatınız gecikecekse, bu seçeneği tercih etmeniz gerekir.Ancak her paketin teslimatı için sizden ücret alınır.

Siparişiniz için yaptığımız teslimat sayısı şunlara bağlıdır: Depo ağımız. Siparişinizde kitap, bilgisayar ve şarjlı matkap gibi birbiriyle alakasız ürünler bulunuyorsa depo ağımızda nerede bulunduklarına bağlı olarak sevkiyatları ayrı ayrı gerçekleştirilebilir.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.