SMS ile kargo takibi için kaydolma

Kayıt yaptırarak belirli paketlere yönelik takip bilgilerini mesajla alabilirsiniz.

Tüm siparişleriniz için SMS ile Kargo Takibi kaydı yaptırmak, telefon numaranızı değiştirmek veya SMS ile kargo takibi seçeneğini iptal etmek istiyorsanız, Hesabım bölümüne gidin ve Ayarlar kısmının altında bulunan SMS ile Kargo Takibi Uyarılarını Yönet seçeneğine tıklayın.

Belirli bir teslimatı takip etmek için:

  1. Siparişlerim bölümüne gidin ve takip etmek istediğiniz siparişi bulun.
  2. Kargo Takibi seçeneğine tıklayın.
  3. Sevkiyatı Amazon.com.tr tarafından gerçekleştirilen paketler için SMS ile Kargo Takibine kayıt yaptırmanıza ilişkin bir seçenek çıkacaktır.

Not:

  • Cep telefonu numaranızı yalnızca teslimatla ilgili konular hakkında SMS ile Kargo Takibi mesajlarını göndermek için kullanacağız.
  • Amazon, SMS ile Kargo Takibi özelliği için sizden ücret almayacaktır. Ancak servis sağlayıcınız tarafından standart mesaj ücreti alınabilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen onlarla iletişime geçin.
  • Şu anda SMS ile Kargo Takibi seçeneği sayesinde bir teslimat hakkında yalnızca bir telefona mesaj gönderilebilir.
  • Siparişiniz takip hizmeti sunan bir kargo şirketiyle gönderildiyse SMS ile Kargo Takibi seçeneğini kullanabilirsiniz. Bir hesabı kullanarak SMS ile Kargo Takibi seçeneğine kaydolduysanız yalnızca paketiniz takip edilebildiğinde mesaj alırsınız.
  • Lütfen SMS ile Kargo Takibi seçeneğinin yalnızca Amazon.com.tr tarafından sevk edilen ürünler için kullanıldığını unutmayın. Pazaryeri Satıcıları tarafından satılan ürünler için SMS ile Kargo Takibi seçeneğini kullanamazsınız.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.