Aynı Gün (Akşam Teslimat) Hakkında

Bugün sipariş verin, ürünlerinizi aynı gün teslim alın.

Türkiye’de sadece İstanbul'un belirli bölgelerine, özellikle acil gönderiler ve nitelikli ürünler için, Aynı Gün (Akşam Teslimat) hizmeti sunuyoruz. Aynı Gün (Akşam Teslimat), İstanbul’un belirli ilçe ve posta kodlarındaki ev ve iş yeri adreslerine aynı gün 17.00 - 22.00 saatleri arasında teslimat yapılmasını garanti eder.

Amazon hesabınızda oturum açtıysanız ve varsayılan adresiniz Aynı Gün (Akşam Teslimatı) için uygun bir adres ise, ürün detay sayfasında Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğinden yararlanabilmek için ne kadar süreniz kaldığını gösteren bir zaman penceresi görürsünüz. Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğinden yararlanabileceğiniz zaman aralığı geçtiyse, yalnızca mevcut gönderi seçeneklerini görürsünüz.

Not:Varsayılan adresinizi ayarlamak için Adreslerim veya Satın alma tercihleriniz ayarlarına gidin.

Ürünlerinizin çoğunu aynı gün, 17.00 - 22.00 saatleri arasında (sipariş zamanına ve müsaitliğe bağlı olarak) garantili teslimat süresinde alabilirsiniz. Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğinin yalnızca Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerli olduğunu lütfen unutmayın.

Ne zaman teslim edeceğiz?: Teslimatlar, Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında yapılır. Pazar günleri veya (bölgesel ve ulusal) resmi tatillerde teslimat yapılmaz.

Teslimat yaptığımız yerler: Aynı Gün (Akşam Teslimat) hizmeti, yalnızca İstanbul'un belirli bölgelerindeki teslimat adresleri için geçerlidir. Siparişinizi vermeden önce, alışverişinizi tamamlama aşamasında, posta kodunuzun Aynı Gün (Akşam Teslimat) için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Aynı Gün (Akşam Teslimat) ile gönderilebilen ürünler: Sipariş özeti sayfasında görebileceğiniz Aynı Gün (Akşam Teslimat) kargo seçeneği, yalnızca Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerlidir. Aynı Gün (Akşam Teslimat), Pazaryeri satıcıları tarafından satılan ürünler için geçerli değildir.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.