Baby Best Sellers Laptops Cameras HomeImprovementI Kitchen Amazon Fashion PCA Sports PS4 Cell Phones

Aynı Gün (Akşam Teslimat) Hakkında

Bugün sipariş verin, ürünlerinizi aynı gün teslim alın.

Türkiye’de sadece İstanbul'un belirli bölgelerine, özellikle acil gönderiler ve nitelikli ürünler için, Aynı Gün (Akşam Teslimat) hizmeti sunuyoruz. Aynı Gün (Akşam Teslimat), İstanbul’un belirli ilçe ve posta kodlarındaki ev ve iş yeri adreslerine aynı gün 17.00 - 21.00 saatleri arasında teslimat yapılmasını garanti eder.

Saat 00.00 - 10.00 arası vereceğiniz siparişlerde geçerli olan Aynı Gün (Akşam Teslimat) ile ürünlerimizin çoğunu aynı gün 17.00 - 21.00 saatleri arasında (sipariş süresine ve müsaitliğe bağlı olarak) garantili teslimat süresi içinde alabilirsiniz. Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğinin yalnızca Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerli olduğunu lütfen unutmayın.

Saat 10.00 ile 00.00 arasında verilen siparişlerde ise Akşam Teslimat kargo seçeneği kullanılabilir. Siparişinizi saat 10.00 - 00.00 arasında verdiyseniz, ürününüz Akşam Teslimat ile ertesi gün akşam 17.00 - 21.00 saatleri arasında teslim edilir.

Ne zaman teslim edeceğiz? Teslimatlar, Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında yapılır. Pazar günleri veya (bölgesel ve ulusal) resmi tatillerde teslimat yapılmaz.

Teslimat yaptığımız yerler: Aynı Gün (Akşam Teslimat) hizmeti, yalnızca İstanbul'un belirli bölgelerindeki teslimat adresleri için geçerlidir. Siparişinizi vermeden önce, alışverişinizi tamamlama aşamasında, posta kodunuzun Aynı Gün (Akşam Teslimat) için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Aynı Gün (Akşam Teslimat) ile gönderilebilen ürünler: Sipariş özeti sayfasında görebileceğiniz Aynı Gün (Akşam Teslimat) kargo seçeneği, Amazon tarafından satılan ve gönderilen tüm ürünler için uygundur. Aynı Gün (Akşam Teslimat), Pazaryeri satıcıları tarafından satılan ürünler için geçerli değildir.

Amazon hesabınızda oturum açtıysanız ve ürün ayrıntıları sayfasında teslimat yeri olarak uygun bir adres seçtiyseniz, ürünü sipariş etmek için ne kadar süre kaldığını gösteren bir zaman penceresi görürsünüz. Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğini de burada görebilirsiniz. Aynı Gün (Akşam Teslimat) için zaman aralığı çoktan geçtiyse, yalnızca mevcut gönderi seçeneklerini görürsünüz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.