Cep Telefon Numarası ile Açılan Hesaplar Hakkında

iOS ve Android akıllı telefonlar için Amazon uygulamasını kullanarak bir cep telefonu numarası hesabı oluşturabilirsiniz.

Cep telefonu numarası hesapları klasik Amazon hesaplarına benzer, ancak giriş yapmak için e-posta adresi kullanmak yerine, hesap oluştururken belirlediğiniz cep telefonu numaranızı kullanırsınız. Amazon uygulamasını kullanarak cep telefonunuzla oluşturduğunuz bir müşteri hesabını kullanmanın yanı sıra, masaüstü veya mobil tarayıcı kullanarak da giriş yapabilirsiniz. E-posta adresiyle giriş yapma seçeneğini istiyorsanız, Hesabım bölümünü ziyaret etmeniz ve Hesap Ayarlarını Değiştir'i seçmeniz yeterlidir.

Hesabınıza bağlı bir e-posta adresi bulunmuyorsa bildirimleri ve e-postaları Mesaj Merkezi aracılığıyla alırsınız. Mesaj Merkezi hakkında daha fazla bilgi için, bkz: Mesaj Merkezi Hakkında.

Not: Bir cep telefonu numarası hesabına kaydolduğunuzda cep telefonu numaranızı doğrulamanız gerekir. Bu işlem hakkında daha fazla bilgi için bkz. Cep Telefonu Numarası Hesapları için SMS Doğrulaması Hakkında.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.