Ekspres Teslimat Hakkında

Türkiye'deki uygun teslimat adreslerine daha hızlı teslimat yapabilmek için Ekspres Kargo seçeneğini sunuyoruz.

Alışverişi tamamlama aşamasında Ekspres Teslimat'ı seçmeniz halinde siparişiniz İstanbul, Ankara, Afyon, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Eskişehir, Isparta, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya ve Yalova'daki teslimat adreslerine gönderildikten sonra 1 iş günü içinde hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Şehir Kargo Şirketi
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli Kolay Gelsin, AGT
Afyon, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Düzce, Eskişehir, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova AGT

Teslimatla ilgili not: Teslimatlar İstanbul'un belli bölgelerinde haftanın 7 günü, Türkiye'nin diğer şehirlerinde ise Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında yapılır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmaz.

Sadece İstanbul’da AGT ile Pazar günleri de teslimat yapılmaktadır.

Teslimat yaptığımız yerler: Bazı kırsal alanlar hariç Türkiye'deki uygun teslimat adresleri. Siparişinizi vermeden önce alışverişi tamamlama aşamasında posta kodunuzun Ekspres Teslimat için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Ekspres kargo ile gönderilebilen ürünler: Sipariş özeti sayfasında "Ekspres Kargo" seçeneği olan tüm ürünler.

Ekspres Kargo Koşulları

Ekspres Teslimat

  • Hizmeti yalnızca Türkiye'deki uygun teslimat adresleri için sunulmaktadır; bazı kırsal alanlar henüz bu hizmete dahil değildir.
  • Yalnızca sipariş özeti sayfasında bu kargo seçeneği belirtilen ürünlerde geçerlidir.
  • Yalnızca https://www.amazon.com.tr internet adresinde bulunan Amazon.com.tr web sitesinde satılan ürünlerde geçerlidir; Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.it, Amazon.co.jp, Amazon.ca veya Amazon.com.tr tarafından yönetilen ve Amazon.com.tr üzerinden ulaşılabilen diğer web sitelerindeki ürünlerde geçerli değildir. Satıcı tarafından özel olarak sunulmadığı sürece Amazon.com.tr Pazaryeri'nde satılan ürünlerde Ekspres kargo kullanılamaz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.