Baby Best Sellers Laptops Cameras HomeImprovementI Kitchen Amazon Fashion PCA Sports PS4 Cell Phones

Ekspres Teslimat Hakkında

Türkiye'deki uygun teslimat adreslerine daha hızlı teslimat yapabilmek için Ekspres kargo seçeneğini sunuyoruz.

Alışverişi tamamlama aşamasında Ekspres Teslimat'ı seçmeniz halinde siparişiniz İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'deki teslimat adreslerine gönderildikten sonra bir iş günü içinde, Türkiye'deki diğer şehirler için ise iki iş günü içinde, 7,90 TL kargo ücreti ödeyerek kargonuzu AGT ile teslim alabilirsiniz.

Teslimatla ilgili not: Teslimatlar Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında yapılır. Pazar günleri veya resmi tatil günlerinde (bölgesel ve ulusal) teslimat yapılmaz.

Teslimat yaptığımız yerler: Bazı kırsal alanlar hariç Türkiye'deki uygun teslimat adresleri. Siparişinizi vermeden önce alışverişi tamamlama aşamasında posta kodunuzun Ekspres Teslimat için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Ekspres kargo ile gönderilebilen ürünler: Sipariş özeti sayfasında "Ekspres kargo" seçeneği olan tüm ürünler.

Ekspres Kargo Koşulları

Ekspres Teslimat

  • Hizmeti yalnızca Türkiye'deki uygun teslimat adresleri için sunulmaktadır; bazı kırsal alanlar henüz bu hizmete dahil değildir.
  • Yalnızca sipariş özeti sayfasında bu kargo seçeneği belirtilen ürünlerde geçerlidir.
  • Yalnızca belirtilen bir son tarihe kadar ve Pazartesi ile Cumartesi arasında geçerlidir; Pazar günleri, bölgesel veya ulusal resmi tatil günlerinde geçerli değildir.
  • Yalnızca https://www.amazon.com.tr internet adresinde bulunan Amazon.com.tr web sitesinde satılan ürünlerde geçerlidir; Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.it, Amazon.co.jp, Amazon.ca veya Amazon.com.tr tarafından yönetilen ve Amazon.com.tr üzerinden ulaşılabilen diğer web sitelerindeki ürünlerde geçerli değildir. Satıcı tarafından özel olarak sunulmadığı sürece Amazon.com.tr Pazaryeri'nde satılan ürünlerde Ekspres kargo kullanılamaz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.