Teslimat İçin Neden Ödeme Yapmam Gerekiyor?

100 TL'den başlayan çoğu siparişi Türkiye içerisinde ücretsiz kargoyla gönderiyoruz.

Özel bir kampanya kapsamında ücretsiz kargo için minimum sipariş tutarı 50 TL’ye düşürülmüştür. Buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ancak bazı siparişleriniz için kargo ücreti ödemeniz gerekebilir. Kargo ücretlerini sipariş formu ve sipariş onayında görebilirsiniz. Kargo ücretleri uygulanmasının en yaygın sebeplerini aşağıda görebilirsiniz.

Amazon.com.tr Pazaryeri'nden sipariş vermeniz

Pazaryeri siparişleri için satış işlemi Amazon.com.tr tarafından değil üçüncü taraf satıcı tarafından gerçekleştirilir, siparişin işlenmesi ve malın sevkiyat yükümlülüğü üçüncü taraf satıcıya aittir. Dolayısıyla Amazon tarafından gönderilen ürünler için kargo ücretleri geçerli değildir. İlgili kargo ücretlerini satıcı ayrıntılarındaki genel özet bölümünde ve sipariş süreci sırasında görebilirsiniz. Aksi belirtilmediği takdirde Amazon.com.tr Pazaryeri'nden verilen siparişler için alınan kargo ücretleri tüm ürünlerde geçerlidir. Birden fazla sipariş konusunda diğer teslimat yöntemleri hakkında bilgi almak için lütfen satıcıyla iletişime geçin. Pazaryeri Satıcılarıyla İletişime Geçme Yardım sayfamızdan satıcıyla nasıl iletişime geçileceğini öğrenebilirsiniz.

Başa dön

Ücretsiz kargo hizmeti ile gönderilmeyen bir ürün sipariş etmeniz

Gönderme aşaması zahmetli olan bazı ürünlerin teslimatı ücretsiz yapılamaz. Dolayısıyla bu ürünler ücretsiz kargo hizmeti için uygun değildir. Kargo ücretleri ile ilgili bilgileri doğrudan ürün hakkında ayrıntılı bilgilerin verildiği ürün sayfasında, sipariş formunda ve sipariş onayında bulabilirsiniz.

Başa dön

Ayrı kargolama hizmeti seçmeniz ve bu ayrı teslimattaki ürün değerinin 100 TL'nin altında olması

Birden fazla ürün sipariş ettiğinizde tek bir gönderi ("Ürünlerimi En Az Sayıda Kargoyla Gönderilebilecek Şekilde Grupla") ve ayrı kargolama ("Ürünlerimi daha hızlı istiyorum. Ürünler sunulur sunulmaz sevkiyat yapın.") seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrı kargolamayı seçerseniz, yalnızca her ayrı teslimat değeri 100 TL'nin üzerindeyse ücretsiz kargo hizmeti sunulur. Seçiminize göre sistemimiz kargo ücretini görüntüler.

Başa dön

Siparişinizdeki bir ürünün sonradan Amazon.com.tr tarafından iptal edilmesi

Çok yüksek talep olması halinde çok nadir olsa da bir ürün mevcut olmayabilir ve ürünün siparişini iptal etmek zorunda kalabiliriz. Böyle bir durumda otomatik bir e-posta yoluyla sizi bilgilendiririz. Siparişin iptal edilmesi durumunda sipariş değeri 100 TL'nin altına düşerse, lütfen Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Başa dön

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.