Bitmeden Yakala! Fırsatının Bekleme Listesine Katılma

Müşterilerin , sepetlerindeki ürünler 15 dakika içinde alınmazsa, fırsat bekleme listesindeki bir sonraki müşteriye sunulur. Bitmeden Yakala! Fırsatı kullanılabilir olduğunda bilgilendirilmek için bekleme listesine katılabilirsiniz.

Not: Bekleme Listesine Katıl düğmesi, yalnızca bekleme listesinde boş yer olduğunda aktif hale gelir. Bekleme listesinde yer boşaldığında düğme yeniden aktif hale gelir.

Bitmeden Yakala! fırsatının bekleme listesine katılmak için:

  1. Bitmeden Yakala! fırsatında Bekleme Listesine Katıl’ı seçin.
  2. Bekleme listesinde sıranız geldiğinde Amazon sayfanızın sağ üst köşesinde fırsatın kullanılabilir olduğunu belirten bir uyarı görürsünüz. En yeni Amazon uygulamasına sahipseniz ve bildirimleri açtıysanız telefonunuza bir bildirim alırsınız.
  3. Süre bitmeden fırsatı alışveriş sepetinize ekleyin. Fırsatı belirtilen süre içinde alışveriş sepetine eklemezseniz bekleme listesinden çıkarılırsınız.
  4. Alışverişinizi tamamlayın ve indirimden yararlanın. Alışverişi 15 dakika içinde tamamlayamazsanız fırsat bekleme listesindeki bir sonraki müşteriye sunulur.

Not:

  • Bekleme listesine katıldığınızda fırsattan yararlanabileceğiniz garanti edilmez.
  • Bekleme listesi Bitmeden Yakala! fırsatının sunulduğu gün saat 23:59’da (yerel saatle) sona erer. Böylece, bekleme listesindeki tüm müşterilerimiz Bitmeden Yakala! fırsatını kullanma hakkını kaybeder.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.