Aynı Gün (Akşam) Teslimat

Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğini belirlediğinizde ürünleri sipariş verdiğiniz gün teslim ederiz.

Türkiye’de sadece İstanbul’un belirli bölgelerine özellikle acil gönderiler ve nitelikli ürünler için, Aynı Gün (Akşam Teslimat) hizmeti sunuyoruz. Ürünlerinizin çoğunu aynı gün, 17.00 - 22.00 arasında (sipariş zamanına ve operasyonel müsaitliğe bağlı olarak) garantili teslimat süresi içinde teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneği yalnızca Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir; Pazaryeri satıcıları tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerli değildir.

Amazon hesabınızda oturum açtıysanız ve varsayılan adresiniz Aynı Gün (Akşam Teslimat) için uygun bir adres ise, ürün detay sayfasında Aynı Gün (Akşam Teslimat) seçeneğinden yararlanabilmek için ne kadar süreniz kaldığını gösteren bir sayaç görürsünüz. Süre geçmişse, kullanabileceğiniz diğer teslimat seçenekleri gösterilir.

Varsayılan adresinizi ayarlamak için

Teslimatlar, Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında yapılır. Pazar günleri veya (bölgesel ve ulusal) resmi tatillerde teslimat yapılmaz.

Aynı Gün (Akşam Teslimatı) hizmeti, yalnızca İstanbul'un belirli bölgelerindeki teslimat adresleri için geçerlidir. Siparişinizi vermeden önce, ödeme sırasında, posta kodunuzun Aynı Gün Akşam Teslimatı için uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.