Kargo Şirketi İletişim Bilgileri Hakkında

Normal koşullarda, siparişiniz gönderildiği zaman onay e-postanızda bir kargo takip numarası bulursunuz. Paketinizi doğrudan Hesabım bölümünden takip edebilir veya kargo şirketinin web sitesinde kargo takip numarasını kullanabilirsiniz.

Kargo takibi mi yapmak istiyorsunuz?

Siparişlerim sayfasında en güncel kargo takip bilgilerini sunuyoruz. "Kargo Takibi" düğmesine tıklayarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Paketinizi teslim edecek kargo şirketiyle iletişime geçmek isterseniz, iletişim bilgilerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tablodaki kargo şirketlerinin adına tıklayarak web sitelerini açabilirsiniz. Kargo şirketinin kargo takibi web sitesine giden bağlantıya tıkladığınızda sayfa açılmazsa, bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırmayı deneyin.

Bazı uluslararası gönderilerin Hesabım sayfasından tam olarak takip edilemediğini lütfen dikkate alın.

Takip edilemeyen gönderiler hakkında daha fazla bilgi için lütfen Takip Bilgilerinin Eksik Olması Hakkında yardım sayfamızı ziyaret edin.

Kargo Şirketi Telefon numarası

AGT [dış bağlantı]

0850 480 76 77

MNG Kargo [dış bağlantı]

444 06 06

Kolay Gelsin [dış bağlantı]

0850 955 0 955

Aras Kargo [dış bağlantı]

444 25 52

Bu bilgiler yararlı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdakilerden hangisinin bilgileri en iyi şekilde tanımladığını seçin:

Teşekkürler! Geri bildiriminize doğrudan yanıt veremiyor olsak da, çevrimiçi Yardım hizmetimizi geliştirmek için bu bilgileri kullanacağız.